Een theatergroep maakt een voorstelling gebaseerd op het boek Trump: The Art of the Deal, geschreven door Donald J. Trump en Tony Schwartz.
Het boek verscheen oorspronkelijk op 1 November 1987 en voerde maandenlang de New York Times-bestsellerlijst aan. Trump zelf noemt het zijn tweede favoriete boek, na de Bijbel. In datzelfde jaar verschenen ook de tv-serie The Bold and the Beautiful, de hit Walk Like an Egyptian van The Bangles, en bijna precies vierentwintig maanden later zou het IJzeren Gordijn vallen.
Wie had destijds durven voorspellen dat de methoden beschreven in dit boek ooit de globale politiek zouden domineren?
Een zwarte, ongemakkelijke komedie met muziek en dans, persoonlijke nederlagen, grote politieke omwentelingen, de antichrist en het definitieve failliet van de bescheidenheid.
Van en met
- Puk Brouwers
- Stacyian Jackson
- Veronika Nickl
- Abenaa Prempeh
- Mona Vojacek Koper
- Lukas von der Lühe
Muziek
- Moritz Bossmann
- Kristina Koropetzki
Regie
- Walter Bart
Dramaturgie
- Lucien Strauch
Regieassistentie
- Gianluca Elbert
Licht en scenografie
- Maarten van Otterdijk
Kostuumontwerp
- Bettina Kirmair
Co-producent
- Schauspielhaus Bochum
Binnenkort
Actuele projecten
-
Autocrat Clowns -
Een familieportret -
La codista